Duet bbwriting
O nas

Wybuchowy duet bbwriting

Ogromnie się cieszymy, że udało Ci się trafić na nasz blog! Wybuchowy duet bbwriting składa się z dwóch kobiet, które łączy wspólna pasja.

BBwriting jest miejscem, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne informacje do zabawy z Hand Letteringiem i krainą artystyczną. W naszych głowach ten blog będzie miejscem, które stworzy fajną społeczność ludzi, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą, opiniami i wskazówkami. Dodatkowo, na bieżąco  będziesz śledzić progres naszej współpracy z @boonati.

bajux – Nazywam się Kinga, mam 23 lata, skończyłam technikum hotelarskie i studiuje Marketing. Swoją przygodę z pismem artystycznym rozpoczęłam w sierpniu 2018 roku. W samym środku walki z nerwicą Hand Lettering zajął mój mózg w 100%, pomagając mi tym samym wygrać. Ponadto, prowadzę Bullet Journal (który prawdopodobnie pojawi się na jakimś zdjęciu) oraz tworze wszelkiego rodzaju obrazki i napisy na Ipadzie Pro w programie ProCreate. Hand Lettering stał się moją pasją, na którą warto było czekać!

boonati – jestem 33-letnią młodą mamą, po liceum ekonomicznym, studiach o kierunku prawo i administracja oraz 9 letnim doświadczeniu administracyjno-księgowym. Malować i kaligrafować zaczęłam dopiero w wieku 32 lat. W 2019 roku wydałam swój Dziennik Uczuć stając się oficjalnie autorką. I jestem najlepszym przykładem na to, że nie ważne co robisz, kim jesteś i ile masz lat – zacząć możesz w każdym momencie swojego życia.

Nasza współpraca zaczęła się od znajomości na Instagramie. Dziś jako wybuchowy duet bbwriting tworzymy ogrom różnych projektów. Na  boonati.com znajdziesz nasze produkty fizyczne oraz elektroniczne. To właśnie na tej stronie kupisz dostęp do Biblioteki Wzorników, wejściówkę na warsztaty indywidualne bądź grupowe czy Brush Peny. 

Na Instagramie tworzymy wyzwanie #bbwriting. Jeżeli chcesz wziąć w nim udział to śmiało używaj pod swoimi postami wcześniej wspomnianego hastaga! 

Dodaj komentarz