szablony lipcowe
Wzorniki

Szablony lipcowe

Hej! Ponieważ ostatnia seria szablonów z plakatem, cytatami i nazwą miesiąca została radośnie przyjęta w związku z tym wlatuje nowa seria – szablony lipcowe.

Kontynuując czerwcowy pomysł, na tapet wlatuje możliwość pisania polskich przysłów dotyczących lipca. Drugą stronę stanowi nazwa LIPIEC gdzie każda literka jest w inny sposób udekorowana. Gotowy projekt możecie wkleić do swojego Bullet Journal o ile prowadzicie. Na koniec powstał plakat motywujący, gdyż ostatnio zatapiam się w świecie literkowym i ta opcja tworzenia sprawia mi największą frajdę, także również jest on gotowy do stworzenia, ćwiczeń i dekorowania. A może nawet wejdzie w ramkę i zawiśnie na ścianie? 🙂

Dzięki, że dajecie mi taką możliwość tworzenia i dzielenia się tym 🙂

DARMOWY SZABLON LIPCOWY POBIERZ KLIKAJĄC TUTAJ!

Co więcej, chciałabym Ci także przypomnieć, że szablony lipcowe są tylko do użytku prywatnego. Co to znaczy? Otóż nie możesz na nich zarabiać.

UWAGA! Wzornik jest dostępny za darmo przez tydzień od dnia dzisiejszego, w przyszły wtorek będzie on w BIBLIOTECE WZORNIKÓW, do której dostęp możesz kupić na Boonati.com. Czym jest to magiczne miejsce? Otóż znajdziesz tam szablony, alfabety autorstwa @bajux.writing oraz mojego @boonati , te które były dostępne tutaj na blogu ale także inne, których nie było nigdzie indziej! Są tam między innymi : alfabet ozdobny, boo, bullet oraz Simple Brush Lettering. Co więcej znajdziesz tam przydatne nazwy do Bullet Jorunal, dni tygodnia, nazwy miesięcy, hasła z wyzwania #bbwriting oraz wiele wiecej!

PS. Jeżeli chcesz popracować nad swoimi wariacjami letteringowymi to w zakładce HAND LETTERING znajdziesz wiele pomocnych artykułów.

Dodaj komentarz