Duet bbwriting

O nas!

Ogromnie się cieszymy, że udało Ci się trafić na nasz blog! BBwriting jest miejscem, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne informacje do zabawy z hand letteringiem i krainą artystyczną. W naszych głowach ten blog będzie miejscem, które stworzy fajną społeczność ludzi, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą, opiniami i wskazówkami. Dodatowo, na bieżąco  będziesz śledzić progres naszej współpracy z @boonati.

bajux – Nazywam się Kinga, mam 23 lata, skończyłam technikum hotelarskie i studiuje Marketing. Swoją przygodę z pismem artystycznym rozpoczęłam w sierpniu 2018 roku. Ponadto, prowadze bullet journal (który prawdopodobnie pojawi się na jakimś zjęciu) oraz tworze wszelkiego rodzaju obrazki i napisy na Ipadzie Pro w programie ProCreate. Hand lettering stał się moją pasją, na którą warto było czekać!

boonati – jestem 33-letnią młodą mamą, po liceum ekonomicznym, studiach o kierunku prawo i administracja oraz 9 letnim doświadczeniu administracyjno-księgowym. Malować i kaligrafować zaczęłam dopiero w wieku 32 lat. W 2019 roku wydałam swój Dziennik Uczuć stając się oficjalnie autorką. I jestem najlepszym przykładem na to, że nie ważne co robisz, kim jesteś i ile masz lat – zacząć możesz w każdym momencie swojego życia.

Dodaj komentarz